CHOVNÝ PES

 

2. 6. 2016

DKK B | PL 050,5 cm
plnochrupý | nůžkový skus

 

cay

CAISSEY Ejmi-Lu CAISSEYS Ejmi-Lu CAISSEYS Ejmi-Lu

 

Logan Šumbarský pramen

Interšampion (C.I.B.)

Grandšampion

Multi Šampion

Multi Junior Champion

Nejlepší dospělý pes 2012, 2015

80x BOB, 5x BOS, 48x CACIB

Národní vítěz, Krajský vítěz

Trumpet's Runnin' Down a Dream
C.I.B., Multi Šampion

Světový vítěz 2009, 2011

Evropský vítěz 2010

Shatota's Shot in the Dark

Šampion USA

Trumpet's Tainted Love 

Šampion USA

Arctic Kees Bring On the Night
C.I.B., Šampion SK

Vítěz Slovenska

7x BOB

Kemont's Skyline's Game Boy

Šampion USA, CAN, GB

Clandara She's the One

Šampion FIN, NO

Aysha z Kamélie

Interšampion (C.I.B.)

Grandšampion

Multi Šampion

Junior Šampion

Nejlepší mladá fena 2012

5x BOB, 2x BOS, 5x CACIB

Národní vítěz, Krajský vítěz

Maxwel z Prosečnej
C.I.B., Grand Šampion

Multi Šampion

4x BOB

Askar Adelit

C.I.B., Šampion CZ, SK

Konny Tri Studničky

CAC

Cinda Střed Moravy
Junior Šampion CZ

Nominace Cruft's 2011

BOB

Arny z Davidova dvora

Junior Šampion CZ

Xandra Krušnohorská

Šampion CZ  

 

 

VÝSTAVY

 

Klubová výstava psů Nedanovce (SK), 11. 11. 2017
třída vítězů: Výborný 1, CAC
rozhodčí: MVDr. Michaela Pavlásková (SK)

 

Národní výstava psů Brno, 14. 1. 2018
třída vítězů: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB
rozhodčí: Lea Joansová (CZ)

 

Mezinárodní výstava psů Brno, 3. 2. 2018
třída šampionů: Výborný 1, CAC, r.CACIB
rozhodčí: Jean-Claude Klein (FR)

 

Mezinárodní výstava psů Nitra (SK), 11. 2. 2018
třída šampionů: Výborný 1, CAC, r.CACIB (CACIB)
rozhodčí: Sergej Vanzha (SK)

 

Speciální výstava špiců Zbraslav, 26. 5. 2018
třída otevřená: Výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
rozhodčí: MVDr. František Šimek (CZ)

 

Mezinárodní výstava psů Brno, 3. 2. 2019
třída otevřená: Výborný 1, CAC, r.CACIB (CACIB)
rozhodčí: Krystyna Opara (PL)

 

ČESKÝ ŠAMPION

 

Národní výstava psů Ostrava, 7. 4. 2019
třída vítězů: Výborný 1, CAC
rozhodčí: Mgr. Kristina Vaníčková (CZ)

 

Speciální výstava špiců Zbraslav, 25. 5. 2019
třída vítězů: Výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
soutěže: Nejlepší pár psů 1. místo, Nejlepší chovatelská skupina 2. místo
rozhodčí: Bc. Zuzana Mikolková-Betinská (SK)

 

Mezinárodní výstava psů Komárom (HU), 10. 6. 2019
třída otevřená: Výborný 2, r.CAC, r.CACIB
rozhodčí: Csilla Juhasz (HU)

 

Mezinárodní výstava psů Brno, 23. 6. 2019
třída šampionů: Výborný 1
rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)

 

Mezinárodní výstava psů Rybnik-Kamień (PL) , 31. 8. 2019
třída šampionů: Výborný 1, CWC/CAC, CACIB, BOB
rozhodčí: Anna Jaskiewicz (PL)

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava (SK) , 26. 10. 2019
třída otevřená: Výborný 1, CAC, CACIB 
rozhodčí: Ing. Jaroslav Matyáš (SK)

 

INTERŠAMPION (C.I.B.)

 

 



 
Tvorba stranek pro chovatele