JIŽ MIMO CHOV
25. 4. 2014
DKK B | DLK 0 | PL 0 | SA 0 | OCD 0 | PHPT neg.
plnochrupá | nůžkový skus | 50 cm
Odchovy
"F" Ejmi-Lu
Logan Šumbarský pramen (CZ) DKK A, DLK 0, PL 0, HUU 0 |
Trumpet's Runnin' Down a Dream Světový vítěz 2009, 2011 |
Shakota's Shot in the Dark (USA) Šampion USA |
Trumpet's Tainted Love (USA) Šampion USA |
||
Arctic Kees Bring On the Night Vítěz Slovenska |
Kemont's Skyline's Game Boy (USA) Šampion USA, CAN, GB |
|
Clandara She's the One (AUS) Šampion FIN, NO |
||
Aysha z Kamélie Interšampion (C.I.B.) |
Maxwel z Prosečnej Multi Šampion |
Askar Adelit (SK) C.I.B., Šampion CZ, SK |
Konny Tri Studničky (SK) CAC |
||
Cinda Střed Moravy Nominace Cruft's 2011 |
Arny z Davidova dvora (CZ) Junior Šampion CZ |
|
Xandra Krušnohorská (CZ) Šampion CZ |
VÝSTAVY
Národní výstava psů Brno (CZ), 28. 9. 2014
třída dorostu: Velmi nadějný 1
rozhodčí: Otakar Vondrouš (CZ)
Evropská výstava psů Brno (CZ), 23. 10. 2014
třída dorostu: Velmi nadějný 1
Evropská naděje 2014
rozhodčí: Skok Damir (HR)
Mezinárodní výstava psů Brno (CZ), 7. 2. 2015
třída mladých: Výborný 1, CAJC, BOS
rozhodčí: Olga Dolejšová (CZ)
Speciální výstava KCHŠ Zbraslav (CZ), 16. 5. 2015
třída mladých: Výborný 1, CAJC, BOJ
soutěže: Nejlepší pár psů 3. místo
rozhodčí: Lea Jonasová (CZ)
Klubová výstava KCHŠ Zbraslav (CZ), 17. 5. 2015
třída mladých: Výborný 2
rozhodčí: Lenka Frnčová (CZ)
Mezinárodní výstava psů Brno (CZ), 28. 6. 2015
třída mladých: Výborný 1, CAJC, BOJ, BOS
rozhodčí: Beradze Juza (CZ)
ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
Národní výstava psů Brno (CZ), 20. 9. 2015
mezitřída: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB
rozhodčí: Ing. Jaroslav Matyáš (SK)
Národní výstava psů Brno (CZ), 10. 1. 2016
mezitřída: Výborný 1, CAC
rozhodčí: Lea Jonasová (CZ)
Mezinárodní výstava psů Brno (CZ), 6. 2. 2016
třída otevřená: Výborný 1, CAC, r.CACIB
rozhodčí: Ing. Leoš Jančík (CZ)
Mezinárodní výstava psů Brno (CZ), 7. 2. 2016
třída otevřená: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
rozhodčí: Ludmila Pavlíková (CZ)
ČESKÝ ŠAMPION
Národní výstava psů Ostrava (CZ), 10. 4. 2016
třída vítězů: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB
rozhodčí: MVDr. František Šimek (CZ)
KLUBOVÝ ŠAMPION
Speciální výstava KCHŠ Zbraslav (CZ), 14. 5. 2016
třída otevřená: Výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
soutěže: Nejlepší pár psů 3. místo
rozhodčí: Lenka Frnčová (CZ)
Mezinárodní výstava psů Brno (CZ), 19. 6. 2016
třída otevřená: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
rozhodčí: Tibor Havelka (SK)
ČESKÝ GRANDŠAMPION
ŠAMPION ČMKU
Mezinárodní výstava psů Komárom (HU), 8. 10. 2016
třída šampionů: Výborný 1
rozhodčí: Knut S. Wilberg (GB)
Mezinárodní výstava psů Bratislava (SK), 6. 11. 2016
třída šampionů: Výborný 1, CAC
rozhodčí: Zaza Omarov (GEO)
NEJLEPŠÍ DOSPĚLÁ FENA ROKU 2016
Mezinárodní výstava psů Nitra (SK), 15. 1. 2017
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
rozhodčí: Sergej Vanzha (SK)
Klubová výstava psů Nedanovce (SK), 11. 11. 2017
třída vítězů: Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOS
rozhodčí: MVDr. Michaela Pavlásková (SK)
Mezinárodní výstava psů Nitra (SK), 11. 2. 2018
třída šampionů: Výborný 1, CAC, r.CACIB
rozhodčí: Sergej Vanzha (SK)
SLOVENSKÝ ŠAMPION
Mezinárodní výstava psů Komárom (HU), 10. 6. 2018
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
rozhodčí: Csilla Juhasz (HU)
INTERŠAMPION (C.I.B.)