CHOVNÝ PES
11. 10. 2014
PL 0 | Doppler neg. | 25 cm
plnochrupý | nůžkový skus
Potomci
"H" Fox River | "CH" Moravský klenot
Adamasta Nugget Gold Interšampion (C.I.B.) Multi Šampion Junior Šampion CZ, SK 18x BOB, 7x CACIB |
Mag-Hanter Robin Hood (RUS) Šampion RUS |
Mag-Hanter Montana of Lenette |
Aljens Grace Bell of Maghanter |
||
Aikuaiven Luettelosta (RUS)
|
Greentides Tommy of Lenette |
|
Ku-Elen Annika Ryzh |
||
Blackberry z Kamélie (CZ) PL 0/0 Šampion CZ Národní vítěz 2x BOB, BOJ CACIB |
Folk z Tichého háje (CZ) PL 0/1 C.I.B., Multi Šampion |
Casian z Tichého háje |
Yrra z Tichého háje |
||
Piccobello's Must Be Blk (DE) PL 1/2 Šampion CZ |
Ku-Elen Ufford Jonn |
|
Fe-Ling's First Blk Affair |
VÝSTAVY
Národní výstava psů Ostrava, 12. 4. 2015
třída dorostu: Velmi nadějný 1
rozhodčí: Miroslaw Redlicki (PL)
Speciální výstava špiců Zbraslav, 16. 5. 2015
třída dorostu: Velmi nadějný 1
rozhodčí: Lea Jonasová (CZ)
Národní výstava psů Brno, 20. 9. 2015
třída mladých: Výborný 1, CAJC, BOJ, BOS
rozhodčí: Ing. Jaroslav Matyáš (SK)
Mezinárodní výstava psů Brno, 7. 2. 2016
mezitřída: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
rozhodčí: Ludmila Pavlíková (CZ)
Národní výstava psů Ostrava, 10. 4. 2016
mezitřída: Výborný 1
rozhodčí: MVDr. František Šimek (CZ)
Speciální výstava špiců Zbraslav, 14. 5. 2016
třída otevřená: Výborný 1, CAC
rozhodčí: Lenka Frnčová (CZ)
Mezinárodní výstava psů Brno, 19. 6. 2016
třída otevřená: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
rozhodčí: Tibor Havelka (SK)
Národní výstava psů Brno, 25. 9. 2016
mezitřída: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB
rozhodčí: MVDr. František Šimek (CZ)
Mezinárodní výstava psů Komárom (HU), 8. 10. 2016
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
rozhodčí: Knut S. Wilberg (GB)
Mezinárodní výstava psů Bratislava (SK), 6. 11. 2016
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
Crust's nominace 2017
rozhodčí: Zaza Omarov (GEO)
Mezinárodní výstava psů Bratislava (SK), 3. 12. 2016
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
rozhodčí: Zakaria Hidajat (ID)
OPEN SLOVAKIA DOG CUP - 3. místo
Národní výstava psů Brno, 8. 1. 2017
třída vítězů: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB
rozhodčí: Bc. Jaroslava Smištíková (CZ)
ČESKÝ ŠAMPION
ŠAMPION ČMKU
KLUBOVÝ ŠAMPION
Mezinárodní výstava psů Nitra (SK), 15. 1. 2017
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
rozhodčí: Sergej Vanzha (SK)
Mezinárodní výstava psů Brno, 4. 2. 2017
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
Cruft's nominace 2018
rozhodčí: Maria Ceccarelli (IT)
Mezinárodní výstava psů Brno, 5. 2. 2017
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
rozhodčí: Esa Ruotsalainen (FI)
Mezinárodní výstava psů Katowice (PL), 17. 3. 2017
třída šampionů: Výborný 1, CWC/CAC, CACIB, BOB
rozhodčí: Ana Beatriz Knoll (BR)
INTERŠAMPION (C.I.B.)
Národní výstava psů Ostrava, 9. 4. 2017
třída vítězů: Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB
rozhodčí: Ing. Jaroslav Matyáš (SK)
ČESKÝ GRANDŠAMPION
Mezinárodní výstava psů Praha, 16. 4. 2017
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
rozhodčí: Bc. Jaroslava Smištíková (CZ)
Klubová výstava psů Nedanovce (SK), 11. 11. 2017
třída vítězů: Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS 3
rozhodčí: MVDr. Michaela Pavlásková (SK)
SLOVENSKÝ ŠAMPION
OPEN SLOVAKIA DOG CUP 2017 - 3. místo
Národní výstava psů Brno, 14. 1. 2018
třída vítězů: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB
rozhodčí: Lea Jonasová (CZ)
Mezinárodní výstava psů Brno, 3. 2. 2018
třída šampionů: Výborný 1, CAC, r.CACIB
rozhodčí: Jean-Claude Klein (FR)
Mezinárodní výstava psů Nitra (SK), 11. 2. 2018
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
rozhodčí: Sergej Vanzha (SK)
Speciální výstava špiců Zbraslav, 26. 5. 2018
třída vítězů: Výborný 2, r.CAC
rozhodčí: MVDr. František Šimek (CZ)
Mezinárodní výstava psů Brno, 24. 6. 2018
třída šampionů: Výborný 1, CAC
rozhodčí: MVDr. František Šimek (CZ)
OPEN SLOVAKIA DOG CUP 2018 - 4. místo
Mezinárodní výstava psů Brno, 3. 2. 2019
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
rozhodčí: Krystyna Opara (PL)
Národní výstava psů Ostrava, 7. 4. 2019
třída vítězů: Výborný 1, CAC
rozhodčí: Mgr. Kristina Vaníčková (CZ)
Mezinárodní výstava psů Rybnik-Kamień (PL), 31. 8. 2019
třída šampionů: Výborný 1, CWC/CAC, CACIB, BOB
rozhodčí: Anna Jaskiewicz (PL)
Mezinárodní výstava psů Bratislava (SK), 26. 10. 2019
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
rozhodčí: Ing. Jaroslav Matyáš (SK)
Mezinárodní výstava psů Nitra (SK), 8. 12. 2019
třída šampionů: Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
rozhodčí: Lenka Frnčová (CZ)
SLOVENSKÝ GRANDŠAMPION
OPEN SLOVAKIA DOG CUP 2019 - 5. místo
Globální online výstava psů 2020
třída otevřená: Výborný 1, Vítěz třídy, Nejlepší pes, BOB
rozhodčí: Richard Hellman (USA)